Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Wybierz miasto:

Reklama

Najświeższe informacje

Jedna z najwybitniejszych basistek na świecie wystąpi 28 kwietnia w Sali Gotyckiej wrocławskiego klubu muzycznego Stary Klasztor! Koncert Meshell Ndegeocello otworzy coroczne kilkudniowe Święto Gitary, w ramach którego do Wrocławia przyjeżdżają gitarzyści z całego świata, aby wspólnie ustanowić nowy Gitarowy Rekord Guinnessa.
Sezon letnich festiwali zbliża się wielkimi krokami. Już za tydzień startuje jedna z największych tego typu w naszym kraju – Orange Warsaw Festival, a każdy kolejny tydzień przyniesie nam kolejny festiwal, dlatego warto sprawdzić festiwalowy rozkład jazdy na najbliższe trzy, letnie miesiące i zarezerwować terminy w kalendarzu.
Jeżeli kochacie muzykę, dobrą zabawę i aktywną rozrywkę w trakcie nadchodzącego lata nie może Was zabraknąć w Energylandii – pierwszym w Polsce prawdziwym Parku Rozrywki, gdzie odbędzie się aż siedem festiwali, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie, bowiem w planie imprez są zarówno te dla wielbicieli muzyki z lat 80., 90., poprzez rock i współczesną muzykę rozryw...
Ogłoszenia, ogłoszenia, ogłoszenia... tak w skrócie można podsumować to co do tej pory dzieje się wokół tegorocznej edycji Open'era. Pewnie wielu z Was już zdążyło się pogubić w tej masie ogłoszonych artystów, dlatego postanowiliśmy zrobić porządek i w jednym miejscu zebrać dotychczasowy line-up imprezy z podziałem na dni i sceny. Już w przyszłym tygodniu aktualne line-upy ...
Poznaliśmy trzech kolejnych artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji, 21. Przystanku Woodstock, który odbędzie się w dniach 30 lipca- 1 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Do składu imprezy tym razem dołączyli: (Hed)p.e, Grubson oraz Big Day.
Zgarnij atrakcyjne nagrody w ABSOLUTNIE wyjątkowym konkursie!
Muzyk w przyszłym roku zagra kolejny koncert w naszym kraju.
Już po raz dziewiąty Fundacja Ave przy wsparciu m.st. Warszawy organizuje Międzynarodowy Festiwal Garażowych Zespołów Rockowych "Dobra Strona Rocka".
Chociaż do rozpoczęcia jubileuszowej, 20. edycji Przystanku Woodstock pozostał jeszcze ponad miesiąc, to już dzisiaj organizatorzy imprezy ujawniają pełen line-up z podziałem na sceny i godziny występów.
Największymi wygranymi tegorocznej gali rozdania nagród Grammy okazali się duet Daft Punk, który zgarnął aż 5 statuetek oraz Macklemore i Ryan Lewis, którzy zdobyli nagrodę w aż czterech kategoriach.
Grupa ogłosiła datę i miejsce koncertu w Polsce. Sprawdź!
Organizatorzy jubileuszowego, 20. Przystanku Woodstock z Jurkiem Owsiakiem na czele podali pierwsze nazwiska gwiazd, które pojawią się na tej imprezie.
Grupa zaprezentowała teledysk do utworu nagranego we współpracy ze Stev'em Aokim.
Zobacz teledysk do ,,Hrafntinna" nagrany w podziemiach Paryża.
Sprawdź pełną listę nominowanych do nagród MTV EMA 2013 i głosuj na swoich faworytów!
Całego albumu można już w całości posłuchać legalnie w sieci.
Przyłącz się do akcji. Nie robiąc zbyt wiele, możesz tak wiele!
Zakończenie lata na płockiej plaży – Summer Fall Festival rusza już jutro.
Już w październiku impreza zatrzęsie Wrocławiem, Poznaniem i Warszawą !
Franz Ferdinand zaprezentowali teledysk do ,,Evil Eye”.

Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184


Współpraca

Stacje


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję